Farklı,Yenilikçi ve Kimliği Olan Binaların Yaratıcısı Mert Mungan olarak Wauw Magazine ‘de çıkan haberimi sizinle paylaşmak isterim…

 

business-tile business3

Gururlandık

m

Adagöz Tıp Merkezi’nin hizmet ve katkılarımızdan dolayı bize layık gördüğü bu ödül bize gurur verdi.

Merhaba,

Evlerinizde tasarım yaparken tüm komponentlerin birbirine uymasını sağlamaya çalışmayın.Biz tasarımlarımızı yaparken öncelikle sizin rahatlığınız ve huzurunuz yanında zıt renkler ve tasarımlar ile farklılık yaratmayı hedefleriz. Bu farklılık sizin kendinizi sürekli aynı ortamda yaşama ve bıkkınlık hissinizden kurtaracağı gibi, güzel bir yaşam alanı sağlar.

yasam-icin-farkli-tasarimlar1

Tarzınızı belli eden ve zıt renklerle toplanmış yaşam alanları oluşturmayı ve bu yöntemi tüm hayatınıza uygulayabilirsiniz.

Merhabalar,

Bu yazımda size evleriniz için neden özel tasarım kullanmanız gerektiğini elimden geldiğince anlatacağım.

Türkiye’de maalesef evler özensiz ya da tasarım kurallarına uyulmaksızın, yer kazanmak ve daha fazla alan satabilmek adına umarsızca inşaa ediliyor. İnşaat aşamasında bulunan ticari kaygılar sizlere rahatsız,kullanışsız alanlar olarak geri dönüyor. Ben ve ekibim size bu tarz evlerden kurtulmak için hizmet ediyoruz.

Size özel tasarımcı ile çalışmayı, tüm yaşam alanlarınız için size özgü, sizin kullanımınıza uygun ve yalnızca sizin tarzınızı yansıtan evler ve ortamlar yaratabilmek için öneriyoruz. Sizin isteğinize göre çalışan tasarımcılar, yaratıcı fikirler ve öngörüleri ile çağın ötesinde tasarımlar yaratarak hem elinizde bulunan gayrimenkulün değerini arttırır hem de yaşam süreniz boyunca ekstra mutlulukla daha kaliteli bir hayatı garantiler

Yeniliklerden korkmayın, yaşam alanlarınızı en verimli ve yaratıcı bir biçimde kullanmak için bizimle iletişime geçin.

Sevgiyle Kalın,

Mert Mungan

Merhabalar,

Ben inşaat dünyasına çok uzun yıllar önce, hem kendimi geliştirmek, hem sevdiğim mesleği yapmak üzere girmiş bulunuyorum. Üniversite hayatından itibaren tarz ve yeni moda akımları takip ederek, son kullanıcının rahat edebileceği, sakin,temiz ve kaliteli tasarımlar yapmayı kendime hedef edindim. Mert Mungan İnşaat olarak, arsadan anahtar teslimine kadar olan tüm aşamaları sizinle görüşüp, isteğiniz doğrultusunda tasarlayıp, en verimli şekilde iletiyorum.

İnşaatların sonunda asıl amaç ilk bakışta Mert Mungan’ın işi olarak görülebilecek, farkını ve tarzını sizlerle birlikte tüm insanların gıpta ile bakacağı bir konum haline getirmektir.

mertmunganinsaaat

Etrafınızda Mert Mungan İnşaat ismi yazılı bir bina görüyorsanız sadece izleyin ve farkı birlikte görelim…

Evinizin sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz! Biz sizin için tasarım yaparken öncelikle sizin istekleriniz, sonrasında ise yeni oluşan trendlerin ışığında, tamamiyle size özel hazırlanmış projeler oluşturuyoruz.

Asıl amaç; sizin için önemli olan bir mekanın size özel olarak,kullanışlı ve tarz sahibi bir tasarımla donatılması.

Düz, basit, klasik ve durağan tasarımlar insanların psikolojisini bozmakla beraber, ürünün değerini aşağıya çekip kısır bir döngüye sürüklemektedir. Kendiniz ve sevdikleriniz için iyi birşey yapın ve yalnızca size özel tasarımları hayatına entegre edin…