Hakkımda

Mert Mungan Hakkında...

Celal Bayar Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden 2004 yılında mezun oldum. Daha önce inşaat teknikerliğini de bitirdiğimden inşaatla tanışmam 1999 yılında başladı. 3 adet bina inşaatı ve Manisa Oraganiza Sanayi Atık Su Artıma Tesisatı İnşaatlarından sonra, Unides Gurup Üretim Müdürlüğünden ve daha sonra Kara Elmas Termal Evleri Projelerinde bulundum.

Kuşadası'na 2006 da geldim. İlk olarak yapı denetim firmasında Kuşadası bölge sorumluluğundan sonra Kuşadası Ticaret Odası Yeni Hizmet Binası İnşaatı, Batıhan Otel ilave binası şantiyelerinde kontrol mühendisliği ve şantiye şefliği yaptım.

Mert Mungan İnşaat şirketini 2009 yılında kurdum. Çeşitli okul, restoran, otel, bina, ve villa inşaatları yaptım. Çok sayıda bireysel ev tadilatları da yaptım. Bir kaç müstakil villa tasarlayıp sattım. Şu an firmam 47 çalışanı ile, çok farklı boyutlarda ve inşaatın bir çok alanında faaliyet göstermektedir.

Çalışma Alanları

Projelerinizin teknik çizimleri, bu çizimler ile ilgili danışmanlık ve yönetimini yapıyoruz.Bir projeyi sıfırdan ele alıp, her aşamasıyla ilglenip sonucunda anahtar teslim olarak size sunuyoruz.

İnşaat sektöründeki yenilikleri ve yeni ürünleri takip ederek, sizin projeniz için en uygun ve yenilikçi malzemeyi kullanarak en verimli şekilde yapınızı inşaa ediyoruz.

Tüm dünyada eski yapıların değeri gün geçtikçe artıyor. Klasik mimari ile günümüz teknoloji ve tasarımını bir araya getirip, elinizdeki binanın çok daha yüksek değerlere ulaşmasını sağlıyoruz...

Sıradışı kişiler için sıradışı tasarımlar! Siz ne kadar özgür bırakırsanız bizim sizin için yapacağımız projelerin sınırı yok! Ne kadar farklı ve sıradışı bir yer istediğinizi anlatın, sizin için yaratalım...